P.avlaP.ájaR.omanR.ůľenaD.anečekI.vo

Kapela

prdiOsobitá skupina P.R.D.I. se skládá z vynikajících muzikantů, kteří jsou schopni zahrát snad úplně všechno! Její členové doprovázeli nebo doprovázejí taková esa české hudební scény, jako jsou např.: Eva Pilarová, Michal Malátný (Chinaski), Petr Pečený (Doctor P.P.), Jakub Smolík, Franta Kasl (Franta Kasl Band), Petar Introvič (Bluesberry), Marek Dusil (Marek Dusil & MOJE KAPELA), Květa Krejčová a MRC (Qjeten), Martin Kraus (Krausberry), Jiří Dvořák (Strahov), Ivan Hlas, Jindra Vobořil, Tomáš Savka, Tomáš Kůrka (New Yozzefy)...

Jedinou výjimku v P.R.D.I. tvoří hlavní protagonista Roman Pokorný - hudební ignorant a mameluk. Jeho prvním a posledním objektivním přínosem je autorství na nezaměnitelném názvu formace. Na jiných pozitivech ospravedlňujících účast R.P. v P.R.D.I. se kritika neshodla.

Jiří Bílý, prominentní hudební kritik vysvětluje nečekaný zájem o P.R.D.I. na stránkách odborného tisku faktorem takzvaného "dylanismu", kdy v amatérismu R.P. kontrastujícím s excelentním podkladem shledává paralelu s podobným rozporem v projevu Boba Dylana a předpověděl skupině skvělou budoucnost.

Bílý už několikrát doslova řekl:
"Sakra, prdi, sakra..."

Managed by Etomite | Design by Ivo Horňáček | Content by Miro Hrončok
Powered by Etomite CMS.